Cloud

BEZPEČNÝ CLOUD

Revolúcia v ukladaní a správe dát

Cloud je moderný koncept, ktorý umožňuje firmám ukladať, spravovať a zdieľať dáta a aplikácie prostredníctvom internetu. Poskytuje flexibilitu, škálovateľnosť a prístup k dátam z akéhokoľvek miesta a zariadenia.

Výhody cloudových služieb pre firmy zahŕňajú flexibilitu, škálovateľnosť podľa potreby, jednoduchú spoluprácu a zdieľanie dát, vysokú úroveň zabezpečenia a obnovy údajov, nákladovú efektívnosť a mobilný prístup k dátam.

Cloud je moderný a výkonný nástroj, ktorý pomáha firmám zlepšiť efektivitu, spoluprácu a zabezpečenie ich dát. Poskytuje konkurenčnú výhodu a podporuje rast v digitálnom svete.

BEZPEČNOSŤ

Prístup, šifrovanie a zdielanie dát máte vždy pod kontrolov.

TÍMOVÁ SPOLUPRÁCA

Dokonalá synchronizácia súborov pre viacerých používateľov.

DOSTUPNOSŤ

Prístup odkiaľkoľvek, kedykoľvek a na akomkoľvek zariadení

CLOUD DATA

Webové úložisko pre dáta predstavuje kompletné riešenie, ktoré je cenovo dostupné a popri tom flexibilné a bezpečné. Cloudové služby sa neustále rozvíjajú a tým pádom sú čoraz viac dostupnejšie a hlavne tvoria lacné a efektívne riešenie pre firmy. Náš CLOUD DATA Vám ponúka zabezpečenie formou SSL certifikátu, dáta na cloudovom úložisku sú zašifrované, prístup je možný odkiaľkoľvek. Samozrejmosťou sú klientské aplikácie a možnosť zdieľania dát. Dátové úložisko pre jedného prípade viac užívateľov, možnost domény napr: nazovfirmy.cloud

CLOUD BUSINESS DATA

Webové úložisko pre dáta predstavuje kompletné riešenie, ktoré je cenovo dostupné a popri tom flexibilné a bezpečné. Cloudové služby sa neustále rozvíjajú a tým pádom sú čoraz viac dostupnejšie a hlavne tvoria lacné a efektívne riešenie pre firmy. Náš CLOUD BUSINESS DATA Vám ponúka zabezpečenie formou SSL certifikátu, dáta na cloudovom úložisku sú zašifrované a prístup je možný odkiaľkoľvek. Samozrejmosťou sú klientské aplikácie a možnosť zdieľania dát. Ideálne dátové úložisko pre viac užívateľov, možnost domény napr: nazovfirmy.cloud

CLOUD SERVER

Riešenie, ktoré je ideálne pre väčšie webové projekty alebo plná náhrada firemného servra. CLOUD SERVER Vám zníži náklady na infraštruktúru a jej správu.

CLOUD DESKTOP

CLOUD DESKTOP je služba ktorá poskytuje prístup k celej pracovnej ploche prostredníctvom internetu. Prístup je možný z prostredia Windows alebo z Mac OS a mobilných zariadení. Dáta sú uchovávané na bezpečnom cloud úložisku.

CLOUD DATA IN SAFE

Vaše dáta vieme umiestniť do bezpečnostného trezoru v budove mimo územia EU, ktorá je chránená bezpečnostnou agentúrou. Dáta sa automaticky zálohujú každých 12 hodín a samozrejmosťou je šifrovanie dát a prístupu.

V prípade špecifických požiadaviek nás neváhajte kontaktovať