SECOM SECURITY

Ochrana súkromia Vám umožní kompletne zabezpečiť Vašu komunikáciu na počítači a mobilných zariadeniach pred odpočúvaním treťou stranou. K tomuto zabezpečeniu používame najmodernejšie technológie a overené techniky. SECOM Security je možné nasadiť na mobilné zariadia Android a iOS ako aj na počítače Windows a Linux. Služba je rozdelená do balíkov BASIC, MEDIUM a BUSINESS. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Špecifikácia

Podporované operačné systémy na PC: Windows, Linux
Podporované mobilné operačné systémy: Android, iOS

Šifrovanie emailov bezpečnými technológiami PGP (web-of-trust) alebo S/MIME podľa potrieb klienta. V prípade S/MIME je použitá overená svetová certifikačná autorita. Obe technológie využívajú overené asymetrické šifry s dostatočne dlhými kľúčmi.

Šifrovanie diskov je implementované dm-crypt alebo inými dostupnými šifrovacími technológiami s použitím symetrickej šifry AES-256 alebo silnejšej. Kompletné šifrovanie je môžeme aplikovať aj na telefóny Android.

Kontrola bezpečnostných aktualizácii operačného systému, nastavenia firewall a antivírusových programov.

Šifrovanie instantnej komunikácie na PC využitím protokolu Jabber a technológiou OTR na end-to-end šifrovanú komunikáciu bez možnosti odpočúvania.

Šifrovanie instantnej komunikácie na smartfónoch použitím protokolu Jabber + OTR alebo aplikáciami Threema / TextSecure.

Na anonymné prehliadanie stránok je využité Tor Bundle.

Šifrovanie hlasu je implementované využitím VoIP protokolov SIP/TLS a ZRTP, ktorý predstavuje najbezpečnejšie šifrovanie hlasu bez možnosti odpočúvania.

V prípade záujmu, informácií alebo špecifických požiadaviek nás neváhajte kontaktovať.

FIREWALL

Poskytujeme implementáciu, nastavenie a správu firewallu či už virtuálneho firewallu, web aplikacného firewallu alebo hardwareových zariadení. Každá inštalácia je individuálna na základe požiadaviek klienta.

VPN SIETE

Poskytujeme implementáciu, nastavenie a správu VPN sietí s bezpečnostným certifikátom. Samozrejmosťou je viac užívateľský prístup a pripojenie odkiaľkoľvek, či už cez web rozhranie alebo klientskými aplikáciami. Každá inštalácia je individuálna na základe požiadaviek klienta.

MONITORING

Poskytujeme monitoring pre odhaľovanie bezpečnostných udalostí ako aj automatický monitoring na sledovanie našich cloud servrov. Monitoring bežiacich služieb, portov, ako aj záťaž procesora, teplota a zaťaženie diskov.

VZDIALENÁ SPRÁVA POČÍTAČOV A SERVROV

Možnosť vzdialenej správy počítačov podľa požiadaviek klienta. Vzdialená správa serverov sa poskytuje aj na Vaše servre podľa požiadaviek klienta.

© Copyright - SECURITY COMMUNICATION